-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Listopad 2013

Bern, volby, Zürich, Säntis, Sníh, Basel, Frauenfeld...

30. listopadu 2013 v 20:05 | Any Klein* |  Switzerland/Schwiiz
Jsem nějak líná psát na blog, ale po měsíci to napravím!

Co se za ten měsíc událo? Byla jsem v Bernu volit - docela jste mě lidi zklamali, myslím, že těch 5 minut opravdu nikoho nezabije a výmluvy typu "nevím, koho volit" nejsou na místě. ždy se volí aspoň to nejmenší zlo - můžete volit nějakou menší stranu, která ani nemá šance, ale aspoň jste ukázali, že k těm volbám jdete a že nesedíte doma na prdeli a po volbách jen nadáváte, jak volby dopadly!

kdo nečetl můj status na FB: Jak je možný, že Čechů v zahraničí volilo víc v procentech než Čechů volících doma? Podle mě je 59,48 docela málo oproti 74,80%...
Myslím, že nikoho nikdy nezabije těch 5 minut, který by vložili do budoucnosti státu.. Každý je svého štěstí strůjcem, že? Proto asi radši zůstanu tady..:)

Byla jsem se podívat v Zürichu - musím říct, že jsem asi našla město, kde zůstanu (i když tady je všude krásně.. :D).
I když nám trochu pršelo, na kráse města to neubralo a mě to město prostě patří!

Byli jsme taky konečně na hoře "Säntis". Počasí nám ze začátku moc nepřálo, ale jen co jsme si sedli do restaurace, tak se mraky začaly hýbat a rozevřeli nám nádherný výhled na celé Alpy i Bodensee! :)
s Nastiou na Säntis(u) :)