-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Červenec 2013

"Jsem oficiálně vysokoškolák!!"

15. července 2013 v 23:05 | Any Klein* |  Filmy
Jen škoda, že tuhle větu si rok neřeknu.. Kdo nezná film "Univerzita pro příšerky" tak asi ani nepochopí.. Mě se teda tenhle díl zdál lepší než ten první - asi taky proto, že mě hodně baví v amerických filmech školní prostředí - holt je to něco jiného :) (Proto jsem měla i na angličtinu referát na americký školství :D)

News - I'm back!

12. července 2013 v 13:46 | Any Klein* |  Blah, blah..
Tak nějak jsem se rozhodla vrátit se na topik, jelikož je to moje srdeční záležitost. Ano, chtěla jsem si založit blog na googlu - je to in, ale topik je prostě můj a nechci ho rušit ani na něj zapomenout ani ho nechat pustnout jako do teď.

Článek jsem sem nenapsala 2 roky, což je hodně dlouhá doba, ale snad se to změní. Nechci z topiku nic mazat, možná jen nefunkční články, jako jsou smazaná videa nebo fotky a obrázky co se nezobrazují.

Asi by to chtělo celou rekonstrukci blogu - nový design, přeorganizování menu atd. Topik asi nebude už zaměřen na celebrity ale na mě, je to velká změna. Udělám z něj víc deníček a hlavně to bude deník ze Švýcarska, kam se chystám v září na 9 měsíců.

To je pro dnešek asi vše, mějte fajn den a užívejte si prázdniny!

Any*
xxx