-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosinec 2008

od KeT (SBčko) k novému roku

31. prosince 2008 v 23:30 | Any

od Bobinky (SBčko) k novému roku

31. prosince 2008 v 23:30 | Any


ještě 2 hodiny

31. prosince 2008 v 22:17 | Any |  Blah, blah..

A bude tu rok 2009, je to zvláštní, jak rychle to uteklo, co??
Viděla jsem The Dome speciál, celkem mě překvapilo, že náš Karel gott vyhrál 2x 1.místo, jednou s Včelkou Májou a pak s Bushidem.
Teď koukám na Silvestr u Braniborské brány v Berlíně na RTL 2, z těch co znám tam byla LaFee a byla skvělá, jinak zatím moc neznámých interpretů pro mě :D, ale lepší než na Nově Silvestr na Václaváku.

Už jsem dopsala FF - Sny se můžou vyplnit, teď ještě budu pracovat na postavách abyste měli přehled...

Jsem celkem unavená, tak to snad do půlnoci vydržím a pak hned asi zalehnu :D.

Tak vám všem přeji krásný nový rok a splněná novoroční předsevzetí (já si je ale nedávám :D).

Tak si poslední 2 hodiny užijte!!!

Ještě přidávám pro SB k novému roku, kdo si to ještě nevyzvedli:

Sny se můžou vyplnit - 30.díl (KONEC)

31. prosince 2008 v 22:07 | Any |  FF - Sny se můžou vyplnit

Název: Sny se můžou vyplnit
Autor: Any
Díl:30


Sny se můžou vyplnit - 29.díl

31. prosince 2008 v 21:35 | Any |  FF - Sny se můžou vyplnit

Název: Sny se můžou vyplnit
Autor: Any
Díl: 29

Sny se můžou vyplnit - 28.díl

31. prosince 2008 v 21:20 | Any |  FF - Sny se můžou vyplnit

Název: Sny se můžou vyplnit
Autor: Any
Díl: 28


pro moje SB k novému roku

31. prosince 2008 v 11:01 | Any


změna plánu

30. prosince 2008 v 20:01 | Any |  Blah, blah..

Jo jo, myslela jsem že si kolem 15:00 sednu konečně k pc a dám něco na blog, ale jelikož kolem 14:00 volala Kamče mamka, že jedou do kina, a že já mohu jet taky, tak jsme letěli k nám domů se zeptat mých rodičů. Kolem 14:45 jsme vyráželi směr Hradec a na co že jsme to šli? Na Loveckou sezónu 2. Byl to super filmík, fakt doporučuji, však se mi líbilo jak tam mluvil ten Buřtík tím německým přízkvukem :D. Elliot se tam oženil a nějaký hlody neměli chybu, i kdyý je to siceo něco slabší než jednička, ale těm co se filmík Lovecká sezóna líbila a žrali ji, tak ať vyrazí do kina. Dokonce Elliotovi tam anrostli parohy, který se mu vzápětí rozbili :D... No víc už neprozradím, o tý válce mezi domácími a divokými zvířaty už vůbec nic, radši, byste pak přišli o překvapení...x))

Jo a u Kamči to bylo hustý :D, a ty naše hlody, nebo odposlouchávání Kamčiny sestry a jeho přítele v koupelně bylo snad nejlepší :D.

Pro dnešek končím, jsem strašně utahaná a zítra nezapomeňte oslavit silvestr co nejlíp, já sice budu doma, ale budu koukat na německý kanály, protože Mejdan roku z Václaváku bude zas trapárna (neberte to osobně, ale je to můj názor) a němci to mají už vymakaný, však v 17:00 dávají na RTL 2 nejlepší sestřihy z The Dome 2008 tak doufám že tam uvidím aspoň Panik (TH tam nebyli v tomto roce).

Tak dobrou noc =o*

dneska nic

29. prosince 2008 v 11:10 | Any |  Blah, blah..

Za chvilku letím na oběd a pak na autobusák za Květuš, večer pak jedu s Kavětuš ke Kamče kde budeme spát, takže se sem už možná nedostanu. SB oběhnu buď zítra večer a nebo až o víkendu.
Ještě vás prosím o komentáře k mojí FF - Sny se můžou vyplnit, čtenáři FF - Život s TH si snad brzy přijdou na své, protože Květa by měla mít něco napsaného do dalšího dílu, já budu psát průběžně zítra a pak ve středu (na poslední chvíli ).
Taky vás poprosím, abyste se zapojili do "bleskovky" odkaz je v menu, nebo klikni sem.

Tak to je asi vše a nebojte se psát komentáře x))

za spřátelení od Verounky

29. prosince 2008 v 11:08 | Any

spřátelení s Verounkou

29. prosince 2008 v 11:03 | Any |  Spřátelené blogy
normálně jsem spřátelování s váma už zarazila, protože mám SB moc, ale tahle holčina mě zaujala vzkazem:

[1] Verounka♥♥♥, Web, 28.12.2008 22:19

Ahoj!! :)) ...ale ne, dyt je to povedená rodinka!! :)) ...jinak sry, ale nenašla jsem správnou rubriku,t ak si píšu o spřátelení sem!! :))
...tvůj blog mi přijde fkt skvělej a seš mi sympatická.bhz sem se nedočetla, jestli spřáteluješ, ale...řeknu to ale na rovinu, můj blog nejni nic extra, vedu ho dlouho, ale dřív sem na to dlabala a nechodila tam!! :(( ...teď už sem se ale o něj začala starat a ikdyž mam celkem malou návštěvnost, chci bejt tvoje sbéčko, pochopim, že asi nebudeš souhlasit, ale tak za pokus nic nedám!! :)) ...jinak aby sme si to upřesnili, stačí mi, když mi sbéčka chodí na blog jenom občas, prostě vymejšlet pravidla mi příde jako uplná hloupost, podle mě by sbéčka měli bejt lidi, kerý maj tvůj blog rádi a který na něj choděj rádi a ne jen z povinnosti, nebo söu navzájem spřátelený kvůli zvýšení návštěvnoosti!! :)) ...tkž jestli si se rozhodla, že bys klidně sbéčko byla, tak se pls ozvi ke mně na blog!! :))
Jinak, pokud si dočetla až sem, tak klobuk dolů, ale myslim, že to co jsem napsala, zas taká blbost nejni, ale je to jenom můj názor!! :)) ahoj a přeju štastnej novej rok!! :))

tady najdete její blog

za spřátelení:

ALE NE ŽE TI CO BUDOU CHTÍT SPŘÁTELIT, TAK TENTO VZAKZ OKOPÍRUJÍ A HODÍ MI HO DO KOMENTÁŘŮ...SPŘÁTELOVAT UŽ NEBUDU, ALE MŮŽU SI VÁS HODIT DO OBLÍBENÝCH STRÁNEK, POKUD MĚ VÁŠ BLOG ZAUJME!!!

Návštěvnost 22.12.2008 - 28.12.2008

29. prosince 2008 v 10:51 | Any |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (22.12. 2008 - 28.12. 2008) je:
Pondeli: 108
Utery: 99
Streda: 83
Ctvrtek: 66
Patek: 75
Sobota: 84
Nedele: 78

Celkem: 593

se divím, že na štědrý den tu bylo tolik lidí :D, no ten čtvrtek chápu, to se jezdilo za ostatními členy rodiny...ale jinak děkuji

od Miush/ky (2)

28. prosince 2008 v 22:36 | Any

od Páji (SBčko) (2)

28. prosince 2008 v 22:14 | Any

rodina Montberry

28. prosince 2008 v 22:03 | Any |  moje výtvory
Jsem zas hrála TS 2 a tak vám sem dávám rodinu Montberry, Ashley s Cristianem už všichni znáte a teď vám hodlám představit teda Princess (kočička), Lucase a Raffaela (dvojčata), Johnny se mi dneska (předchvilkou) teprve narodil (fotku dodám)...doufám že příště už budou mít holčičku :D
doporučuji vám abyste došli nakonec článku, je tam číslo kolik mám ve hře downloadů...:D a jsou tam ty videa ze svatby a zasnoubení...

big apologize

28. prosince 2008 v 11:32 | Any |  Blah, blah..

Omlouvám se vám že jsem tu teď nebyla, ale včera sem tu měla Květu a hráli jsme simíky celé odpoledne :D sice já na jejím notebooku a ona na mým pc, ale ty počítače se celkem přeřvávali :D.

Taky jsem po dlouhé době hrála rodinu Ashley, ale musela jsem je založit znova, kromě dětí, a protože se mi zas narodili dvojčata, teď ale kluci a hodím vám sem video ze svatby.Mimochodem dala jsem jim do rodiny kočku, která se poprala s vlkem :D.

Jo taky se mi u Kaulitčáků stalo (to jsem hrála u Květy), že mi pořád hořelo (ach ten Bill :D) a ten oheň tam pak zůstal a nechtěl se odstranit, ani úmyslným požárem :D.

No asi zas půjdu hrát, dokud můžu a hra mi fakčí :D.

Sny se můžou vyplnit - 27.díl

26. prosince 2008 v 21:53 | Any |  FF - Sny se můžou vyplnit

Název: Sny se můžou vyplnit
Autor: Any
Díl: 27

teď píšu další díl SSMV

26. prosince 2008 v 21:38 | Any |  Blah, blah..

no je to hrozná zkratka, tak to napíšu celý - teď dopisuju další díl Sny se můžou vyplnit, myslím že je to jeden z posledních dílů, tahle FF by jich neměla mít víc jak 35, myslím že poslední bude 30.díl, ne že by mě tahle povídkla nebavila, ale ráda bych ji měla dopsanou a nemám na ni čas, navíc nejsou nápady a taky všechno jednou skončí, navíc nechci aby měla několik řad a dílů přes 50 v každé řadě, to by pak byla jak telenovela a myslím že nikdo by to už nečetl...

možná to dokončím do nového roku, aby to byla na tomhle blogu povídka roku 2008...