-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Duben 2007

cena od Carol 2

30. dubna 2007 v 21:58 | Any

vypočítej

29. dubna 2007 v 11:12 | Any |  Blbůstky
Hotelový chyták
Přijdou 3 muži na hotel a objednají si pokoj. Recepční jim sdělí, že pokoj stojí 30 korun. Každý zaplatí 10 korun a recepční jim dá klíče od pokoje. Když odejdou na pokoj, recepční zjistí, že se spletl a že pokoj stojí pouze 25 korun. Pošle za nimi poslíčka s pětikorunou. Poslíček ale neví, jak rozdělit pět korun na tři díly, dá proto každému z mužů korunu a dvě koruny si ponechá. Teď počítejte se mnou: Každý z mužů dal 10 korun, ale korunu dostal zpět, zaplatil tedy jen devět korun, dohromady 3x9=27 korun. Poslíčkovi zůstaly dvě koruny, 27+2=29.
Kde je ta koruna????
Zkuste odpovídat do komentářů...;)

Mezi námi děvčaty

25. dubna 2007 v 16:39 | Any |  Filmy
Popis:
Dr. Tess Coleman a její patnáctiletá dcera Anna spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.
mp3 z tohoto filmu:
fotky:

Protivný sprostý holky

25. dubna 2007 v 16:38 | Any |  Filmy
Díky svým rodičům zoologům vyrostla Cady v africké buši a myslí si, že ví všechno o "přežití všech nejlepších". Zákon džungle ale dostane zcela nový smysl, když patnáctiletá žákyně domácího vyučování jde poprvé do normální veřejné školy.
Dívka se snaží najít své místo mezi sportovně i matematicky založenými spolužáky, ale zkříží cestu nejprotivnější ze všech - Queen Bee, atraktivní a vypočítavé Regině, vůdkyni nejoblíbenějšího školního spolku, The plastic.
Když se Cady zamiluje do bývalého přítele Reginy, Queen Bee je naštvaná a snaží se zničit Cadyinu budoucnost. Ale i Cady brzy vytáhne drápky, protože se schyluje k "dívčí válce" před kterou by se měla raději schovat celá škola.
Obrázek “http://shop.soundtrack.cz/images/707v.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
mp3 z tohoto filmu:

Můj auťák brouk

25. dubna 2007 v 16:32 | Any |  Filmy
Popis: Maggie Peyton (LINDSAY LOHAN), jejíž rodina se už po tři generace věnuje účasti v automobilových závodech NASCAR, má závodění v krvi. Díky svému otci Rayovi (MICHAEL KEATON), který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéru špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Ray jí nabídne jako odměnu za úspěšné dokončení univerzitního studia auto, ale místo do obchodu zamíří na vrakoviště. Maggie se zamlouvá starý Nissan, ale zdá se, že o její pozornost usiluje také jistý zrezivělý Volkswagen Brouk, se kterým - ke svému nemalému překvapení - nakonec skládku opustí. Jak se brzy ukáže, starý Brouk jménem Herbie není jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto.Můj auťák Brouk - Herbie: Fully Loaded
mp3 z tohoto filmu:


Hilary Duff - Most Wanted

25. dubna 2007 v 16:21 | Any
1. Wake Up *
2. Getaway
3. Beat of My Heart
4. Come Clean (remix 2005)
5. Who's That Girl (acoustic)
6. Mr. James Dean
7. So Yesterday
8. Metamorphosis
9. Rock This World (remix 2005)
10. Break My Heart*
11. Jericho (2005)
12. Fly
13. Supergirl *
14. Party Up (Dance Remix)
15. Girl Can Rock
16. Our Lips Are Sealed
17. Why Not (remix 2005)

Hilary Duff - Hilary Duff

25. dubna 2007 v 16:20 | Any
1. FlyListen
2. Do You Want Me?Listen
3. WeirdListen
4. Hide AwayListen
5. Mr. James DeanListen
6. Underneath This SmileListen
7. Dangerous To KnowListen
8. Who's That Girl?Listen
9. ShineListen
10. I AmListen
11. The GetawayListen
12. CryListen
13. HatersListen
14. Rock This WorldListen
15. Someone's Watching Over MeListen
16. JerichoListen
17. The Last SongListen

Hilary Duff - Metamorphosis

25. dubna 2007 v 16:19 | Any
1. So YesterdayListen
2. Come CleanListen
3. Workin' It OutListen
4. Little VoiceListen
5. Where Did I Go Right?Listen
6. Anywhere but HereListen
7. The MathListen
8. Love Just IsListen
9. Sweet SixteenListen
10. Party UpListen
11. MetamorphosisListen
12. Inner StrengthListen
13. Why NotListen

Hilary Duff - Santa Claus Lane

25. dubna 2007 v 16:18 | Any
1. Santa Claus LaneListen
2. Santa Claus Is Coming To TownListen
3. I Heard Santa On The RadioListen
4. Jingle Bell RockListen
5. When The Snow Comes Down In TinseltownListen
6. Sleigh RideListen
7. Tell Me A Story (About The Night Before)Listen
8. Last ChristmasListen
9. Same Old ChristmasListen
10. Wonderful ChristmastimeListen

fotky Keiry

25. dubna 2007 v 15:25 | Any

filmografie Keiry

25. dubna 2007 v 15:15 | Any
1998 - Royal Celebration
1994 - Vesnická aféra
1995 - Nevinné lži
1996 - Treasure Seekers
1998 - Coming home
1999 - Star Wars:Skrytá hrozba
1999 - Oliwer Twist
2001 - Princezna zlodějů
2001 - Díra
2001 - Deflation
2002 - Pure
2002 - Prdosi
2002 - Doktor Živaho
2002 - Blafuj jako Beckham
2003 - Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
2003 - Láska nebeská
2004 - Král Artuš
2005 - Svěrací kazajka
2005 - Stories of Lost Souls
2005 - Domino
2006 - Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
2007 - Piráti z Karibiku: Na konci světa

zajímavosti o Keiře

25. dubna 2007 v 15:12 | Any
-Keira se narodila díky divadelní roli.Vážně!Její rodiče se dohodli,že pokud Sharman prodá svou novou hru,pořídí si další dítě.Hra se jmenovala "When I was a girl,I used to scream and shout" ("Když jsem byla ještě malá,řvala jsem a křičela").Sharman se hru skutečně podařilo prodat londýnskému divadlu Bush Theatre a za 9 měsíců se narodila Keira.Díky této příhodě si Keira nechává přezdívat Bush Baby neboli Křovačka:)
-Původně se jmenovala Kiera,ale Keira se přece jen lépe vyslovuje.
-Ve třech letech si řekla o agenta.Sice nevěděla,kdo to agent je,ale rodiče měli agenta,tak ho chtěla taky.
-Od malička hraje na flétnu.
-Je dyslektička.
-Při natáčení Hvězdných válek si byly s Natálií Portman tak podobné,že když byly nalíčené,tak ani jejich matky nepoznaly,která je která.
-Při natáčení Hvězdných válek se platonicky zamilovala do Ewana McGregora."Když mě pozdravil,skoro jsem omdlela,"přiznává se smíchem.
-Strašně jí štvalo,že ve filmu Blafuj jako Beckham muselo její družstvo prohrát a dokonce přemlouvala režisérku,aby to změnila:)
-Když začala produkce Pirátů z Karibiku,Keiře bylo teprve 17 let.
-Před natáčením Krále Artuše musela Keira tvrdě trénovat,aby vypadala jako opravdová bojovnice.Naučila se šermovat,boxovat,střílet z luku,bojovat se sekerou i nošem.Legrační je,že podstoupila dlouhý výcvik jízdy na koni,ale ve filmu se v sedle vůbec neobjeví.A jelikož se Keira v tomto filmu jedinou známější tváří,stala se před premiérou těžištěm veškeré propagace Krále Artuše.Trochu nespravedlivě,nutno dodat,neboť Guinevara do příběhu vstoupí teprva po čtyřiceti minutách,dávno poté,co jsou představeni ostatní hrdinové.
-Když nedávno procházela letištní halou v Glasgově,přistoupil k ní její fanoušek a řekl jí:"Hrozně se omlouvám,ale mohl bych vás políbit?"A keira na to:"Proč ne?":)
-Neodmítla by rande s Bradem Pittem.
-Nejrsději nosí džíny a berevná trička s nápisy.Také miluje náušnice."Mám jich doma určitě stovky,ale snažím se je poctivě střídat."
-Má pearsing v pupíku.
-Miluje hraní.
-Je trénovaná tanečnice.
-V roce 2004 byla podle časopisu Glamour zvolena za nejatraktivnější filmovou herečku,podle časopisu New Woman byla první mezi 50 nejkrásnějšími celebritami a podle časopisu Empire byla zvolena za nejvíce sexy filmovou herečku.
-Školu skončila v 16 letech.
-Když byla malá,lidé ji oslovovali "Boo".Neuvědomovala si,že její jméno Keira až od svých 7 let.

fotky Lafee

25. dubna 2007 v 15:11 | Anyvygebený dvojčata...

25. dubna 2007 v 14:57 | Any
Bill prý řekl Tomovi: "Oh podívej na to.." ukázal na plakát v jedné řadě a začal nahlas číst "Hagen ist die Nr. 1" (Hagen je číslo 1) a pak řekl: "Možná ne všichni z vás ví, že Georgova druhá přezdívka je právě Hagen" a potom se dvojčata začala smát jak něco, jenom Georg se tomu teda moc nesmál...

Život s Tokio Hotel - 9.díl

25. dubna 2007 v 14:32 | Any |  FF - Život s Tokio Hotel
Hola hola škola volá…..:
U Schäferových
Dnes ráno jsem vstávala už v 6:00 jdu do školy M!k! ještě ležela v posteli Gustav byl už asi od pěti hodin vzhůru…
U Kaulitzových-Trümperových
Ráno jsme museli vstávat dříve, pže musíme do školy;-( . Když jsme byli všichni po snídani, tak jsme se šli připravit do školy, jen Martin, Kuba a David se chystali "domů". Doopravdy neodjeli, ale pronajali si byt v Magdeburku, kde budou bydlet 2 měsíce. To my samozřejmě nevěděli….,,Dneska je den, kdy jdu poprvé do nové školy…" si pořád opakovala Any. Bylo půl sedmé ráno a Any se začala chystat do školy, Tom se samozřejmě loudal jako jindy a to teprve snídal a za čtvrt hodiny se mělo odcházet na bus. Bill už byl přichystaný a dokonce měl i stylový účes…
U Schäferových
Já s M!K! jsme byli přichystaný k odchodu, ale Gusta ještě něco hledal: ,,Ne, sem sem to dát nemohl, kde to sakra je??" při otázce co hledá, nám odpověděl: ,,nic"…a najednou zařval že už to má a ozvalo se: ,,ne to není ono;-("
Cesta do školy
Když už Any, dvojčata a Ketin bratránek s kámoši vyšli, tak než došli na zastávku, tak jim to trvalo hlavně kvůli Tomoj dlouho, to mu se do školy nechtělo, já s M!K! tam už stáli, jen Gustav dobíhal….,,Konečně jede" se ozvalo z Martinových úst a já s M!K!, Tomem, Any a Billem jsme jednohlasně řekli: ,,to snad neeeee!!!!" jen Gustav se těšil do své nové práce….Martin s klukama se začali smát…Když busík stál na zastávce, tak je jasný, že jsme do něj začali nastupovat, já s holkama jsme si sedli dozadu a kluci si sedli do dvojic: Gustav s Billem, Tom s Kubou, David s Martinem. Po cestě do školy začal Kuba vyzvídat u Toma, jestli Any chodí s Billem, pže se mu zdálo že něco spolu mají, on na to řekl, že se mu brácha nesvěřuje. Přijeli jsme a šli do školy. Ve škole na nás čekalo hodně tajemství….To by člověk nevěřil. Když jsme šli s M!k! a na zemi byly loužičky vody a my jsme to netušily tak se M!k! natáhla a mě s Any stáhla s ní. Hned se kolem nás začal vytvářet kruh lidí, kteří se začali smát. Tom s Billem nevěděli co se děje, tak se šli podívat: ,,hele to jsou holky!" řekl Tom, když se konečně prorval dopředu. Tak nám s Billem pomohli vstát. Když jsme vstaly, tak přišel jeden kluk jménem Lukas a začal něco říkat ,,hele to jsou teda, ale buchty'' a Tom ho seřval ,,nech ty holky na pokoji, ty jsou naše!!!!!'' Lukas na to: ,,ále, starší pan Kaulitz si bude dovolovat!!! Hele, určitě tě z těhlech holek žádná nechce, kdo by chtěl taky chodit s nějakym dredatym machýrkem že?!" ,,já nejsem machýrek!!! ty veverko zrzatá vrat´se do přírody a nechoď do školy, sem nepatříš'' ,,já nejsem veverka!!!'' ,,ale seš'' dodal Bill ,,no dobře dneska jste vyhráli, ale jindy vám to nandám a ty buchty sbalim'' ,,njn no ty toho nakecáš…'' řekl ještě Tom než Lukas odešel ,,teda povím vám, no fuj to bych si dala s nim chodit'' ,,máš pravdu, mám z toho husí kůži'' rychle jsem dala Tomovi pusu za to, že se nás zastal, ten se tam mohl rozplinout. cccccccccccrrrrrrrrrrrrr!!!!!! ,,ach jo, už zvoní…''
Tom měl zrovna tu učitelku co ji v lásce nemá, a ona si ho zrovna vyvolala k tabuli aby řekl co se většinou dělá první týden ve škole po prázdninách a co on sám dělal o prázdninách…,,tak šup Tome, my počkáme, času máme dost nebo si můžeš přijít na první po školu" ale Tom zrovna myslel na Ket a nemá to jednoduchý, když a s ním do třídy ještě ke všemu chodí Lukáš, tak si něco prostě vymyslel, přece nemusí všeci vědět, že se o prázkách i párkrát opil…a tak Tom začal povídat ,,Byl jsem v Paříži, Itálii atd.…..ale učil jsem se'' v tom mu učitelka skočila do řeči: ,,jo a na co pak ses učil?? Já si tě hned vyzkouším co ty na to??'' "neeee, pani učitelko, já jsem si jen tak opakoval abych to nezapomněl…'' cccccccccccccccccrrrrrrrrrrrrrr!! ,,konečně končí hodina hurá'' si řekl Bill v duchu…. Když konečně nastala svačinová přestávka tak jsme se všichni sešli u stolu a začaly jíst, Tom se pořád na mě díval…Když konečně nastal oběd, tak jsme se sešli u stolu, kromě Toma, ten si vybíral jídlo..když přišel ke dveřím jídelny, tak nevěděl kam sednout, pže jsme byli v rohu a tak nás neviděl, takže se rozhlížel, ale šel kolem Lukáš a ten tác co držel v rukou mu vrazil do ksichtu a byl pěkně zasviněnej…Tom se tedy šel umýt na záchod, ale nechtělo to pustit a tak začal nadávat "to mu nedaruju, veverce zrzatý" Tom ale nevěděl že ho tam poslouchá kámoš Lukase a ten mu to hned šel říc. Když se Tom vrátil do jídelny měl na sobě mikinu přitom bylo venku asi 28°C a tak se ho Bill začal vyptávat "proč máš na sobě tu mikinu, když venku je takovej hic, já kdybych mohl hned jdu do plavek'' "no ty možná, ale já ne'' "no tak mi to řekni proč máš na sobě tu mikinu?!'' "no víš no eeeeehhhh, no na mě jak si spadnul tác'' "no počkej on na tebe spadnul nebo někdo ho na tebe hodil hlavně mi neříkej, že táci mají křídla jako ten mluvící kakadu v naší koupelně?!'' ,,no hodil ho na mě Lukas'' "aha'' a tak to teda bylo na světě….po obědě jsme šli teda na bus, ale Tom s námi nešel a tak jsem se začala ptát: "Bille kde je Tom on tu není??? Kde je??'' a začala jsem se bát, Bill mi tedy odpověděl "Ket, neboj se o Toma nic se mu nestane :-D" a já jsem se začala vykrucovat "já já se o něho nebojím jen se ptám" "no šel se poprat s veverkou" "cože a kvůli komu???" a najednou přišel Tom a já mu skočila do náruče "co se děje" se začal ptát "já se o tebe tak bála" "no promiň, ale já byl jen na WC" "cože????" "No Bille ty si mi kecal" "no možná" všichni se smáli jen Tom nevědel o co de…to bylo štěstí jinak nevím co by se stalo. Šli jsme tedy na bus a tam stál Gustav a M!k! mu rychle šla dát pusu a chytli se za ruku, koukat se na ně to je hezký, oni se prostě k sobě hodí, taky jim to přejeme s Any a klukama hlavně ať jim to vydrží dlouho to musí….Přijel tedy bus a my nastupovali co jiného Bill si sedl s Any, já s Tomem a M!k! z Gustou.
U Kaulitzových-Trümperových
Konečně jsme přišli, já si šla do bazénu s Any zaplavat kluci nám šli udělat zatím ledoví čaj, pže jsme je o to poprosily, naštěstí nám do toho nedali sůl jako Tom Billovi a šli jsme si ho tedy vypít, Tom pustil rádio a tam hráli pěknou písničku a tak mě požádal o tanec, Bill s Any šli do bazénu házet si s míčem…Já jsem si teda tančila s Tomem, Any byla s Billem v bazénu a přišla Simona a začala se nás ptát jak jsme tedy dopali, sámo že dobře jak jinak, zvonek začal zase zvonit a tak Simona šla otevřít, přišel Gustav, M!k!, Georg se svojí novou holkou Míšou, Petra ho prý podvaděla tak to sní ukončil a s Míšou se seznámil ve Fitku. Any hned začala říkat "hele holky vždyť to je Míša, co tady děláš??'' "no já tu jsem na dovolený s našima a tak si to tu užívám" "jo tak to si to s námi teda jestli budeš chtít užiješ že jo kluci??" "jo jasně" se málem zasekli jak kulili oči, když zjistili, že ji známe, ale nakonec se dali do řeči….konečně nastal večer, já po tom dnešku byla docela dost utahaná a tak jsem si šla lehnout dřív, holky si zatím v kuchyni kecali dokonce s nimi i Simona, kluci koukali na hokej, ach jo jak v televizi dávaj nějaký sport, už to sedí na gauči a kouká na bednu a rozkazuje jako pán! Kolem deváté M!k!, Míša, Georg a Gustav odešli, Any a Simona si šli už lehnout, ale Tom s Billem pořád koukali na bednu ještě že je Simona šla už vyhnat "no kluci já zejtra nestávám do školy tak honem je už pozdě, do postele!!" a Tom se začal smát "Tome co je podle tebe tady k smíchu?!" "no já jen že ty vstáváš ještě dřív do práce než mi do školy tak jak to že už nejsi v posteli??" "Tome ty chceš asi dostat vlepila že?!" "ne proč myslíš??" "šup už do postele a honem!" "njn nic nenaděláme" řekl Bill "ale oni ještě dávaj …" "nic nedávají dávají ti akorát postel tak spát a nekecej" "njn" a tak tedy šli taky spát….S Any jsme už spaly jako zabitý tak jsme neslyšely jak se Tom kopnul o židli, pže neviděl na cestu ten blbec si nerozsvítil…..CCvak!!!!!!!

olsenky...

24. dubna 2007 v 19:06 | Any
z leva: Amanda Bynes, Olsenky, newim, Hilary Duff, Alexis Bledel, newim, newim, Lindsay Lohan

výrobky s olsenkama

24. dubna 2007 v 18:52 | Any

vtipy o TH

22. dubna 2007 v 18:40 | Any |  Ftípky
1. Jde Tom po ulici a potká kamáráda Andrease, ten Tomovi ukáže jednu holku v časopise a ptá se ho jak se mu líbí. Tom: ,,je mi nějaká povědomá, ale je to kus, jak se jmenuje?" Andreas na Toma vykulí oči a řiká: "to je tvuj brácha Bill s novym účesem".
.
2. Potkají se 2 teplouši (buzeranti): ,,Ahoj"
Potkají se 3 teplouši (buzeranti: ,,Ahojky"
Potkají se 4 teplouši (buzeranti): ,,Schreeeeeei!"
Pro ty co nechápou, těmi 4 teplouši či buzeranti se myslí Tokio Hotel...
.
3. Tokio Hotel se rozhodnou,že pojedou do Španělska.Gustav tedy říká-mě říkejte deGustav,Georg říká-mě říkejte deGeorg ,Tom-mě říkejte deTom.Bill se zamračí a na všechno řekne - Kluci já s váma nikam nepojedu!!!!!!!!!!
.
4. Twins šli po lese. Tom najednou musel na velkou potřebu, tak zašel za křoví. Po chvíli zděšeně volá: "Já nešťastník, potratil jsem. Tady je v tom nožička, ručička..." Bill přiběhne, mrkne na to, a naštvaně říká: "Neřvi, ty troubo. Vždyť jsi jen posral žábu!"

další foto olsenek

22. dubna 2007 v 16:51 | Any